neljapäev, 13. mai 2010

Nartsissiaeg...

Veel uusi õisi minu lillepeenrast. See esimene on tegelikkuses veel ilusam, õrnkollane ja südamikus on veidi tugevam kollane toon. Praegu üks mu lemmikutest nartsisside seas. Pildipangas on veel uusi lilli nagu nt hele-hele roosade ja valgete õitega kobarhüatsindid. Eelmisel sügisel sain juurde päris palju sibullilli, oli päris tegemist, et neile kõigile koht leida. Osad on juba õitsenud, aga paljud veel ootavad oma õiget aega. Naabrinaine hoolitseb ikka jätkuvalt selle eest, et mu lillepeenar oleks väga sordi ja liigirikas. Kisub juba väga sigri-migriks, aga ega ühestki lillest loobuda ka ei raatsiks.
.

teisipäev, 11. mai 2010

Priimula

See armas priimula õitseb minu lillepeenras esimest aastat. Sordinime jälle ei tea, sest pärit ikka naabrinaise aiast. Uusi toone on veel, aga pole veel täies õies ja puhmikud on alles väikesed ka. Küll kosuvad!


laupäev, 8. mai 2010

Antiikpronks ja ametüst!

Kasutatud pronksivärvi metallosasid ja ametüsti värvi lihvitud klaaspärleid. Kandiline ripats on tehtud juukseklambrist, ülearused osad lammutasin küljest ära ning pojal lasin augud sisse puurida ja tagakülje siledaks teha. Ühendused on tehtud messingtraadist, sest pronksivärvi traati ei ole. Messingu toon sobis päris hästi pronksi roheka tooniga, nii et võib ka nii...
Kingitus sünnipäevaks poja pruudile.

kolmapäev, 5. mai 2010

Lillakaspruun kee

Üks lihtne kee, tehtud pruunidest ja ametüsti värvi 8 mm lihvitud pärlitest ning 12 mm lillakaspruunidest pärlitest ja lihtsad kõrvakad ka sinna juurde.


.

esmaspäev, 3. mai 2010

Uustulnukad...

... selle kevade esimesed tulbid avasid oma nupud ilusasti mu sünnipäevaks. Kui oma tähtsad paberid üles leian, kirjutan siia juurde ka nende sordinime.... ja ikka ei saa üle ega ümber tülliroosidest, emadepäev tulekul ...